تسبیح سنگ عقیق قرمز

تسبیح سنگ عقیق قرمز
تولید کننده: جواهرات آتلانتیس
مدل کالا: RO-51
موجودی: فروخته شد
قیمت: 89,000تومان

مشخصات بیشتر:


* سایز مهره (میلی متر):

خواص تسبیح سنگ  عقیق قرمز       Red Agate    :

ایجاد تعادل و تنظیم چاکرای دوم و سوم

طالع برج : اردیبشهت ، تیر ، مرداد ، شهریور ، دی

درمان اعتیاد و اختلالات رفتاری

بهبود کارکرد معده

ایجاد پایداری سیستم عصبی

تنظیم غدد درون ریز

براي تقويت حس احترام به نفس و ارزش قائل شدن براي خويشتن به كار مي رود

باعث حس امنيت و عشق به خويشتن

اين سنگ همچنين براي بيماريهاي پوستي از جمله آكنه بكار مي رود

درمان بيماري هاي کمر درد ، پا درد ، استخوان درد و همچنين دردهاي ماهيچه اي

درمان استرس ، اضطراب ، ميگرن ، انواع سر درد و بيماري هاي عصبي

سنگ شهامت، حفاظت، و قدرت است

ترس ها را کاهش می دهد

به پیشرفت معنوی شخص کمک کند

برای مراقبه و مراسم مذهبی کاربرد وسیعی دارد

دارويي تقويتي براي دستگاه توليد مثل مي باشد

محركي براي دستگاه گوارش است

قدرت بيان و سخنوري را تسهيل مي كند

ارتعاشات اين سنگ انسداد و موانع دروني را از بين مي برد و انرژي منفي را از ما دور مي كند.

شادی بخش ، گرمی در برخورد و اجتماعی بودن ، تقویت تمرکز ، ایجاد تعادل درونی . کارنلین به پاک کردن و تصفیه کردن دستگاه گوار کمک میکند و بر روی هضم و جذب غذا و گردش خون در بدن تاثیر گذار است . تاثیر روانی: دفع انرژی های منفی و رفع انسداد های روحی ، افزایش تمرکز و قوای مغزی . تقوینت رشد جسمی و مغزی کودکان درمان جسمی : تقویت کلیه و کبد ، مغز و قلب و دستگاه گوارش،دفع سر دردو گرفتاریها ی عضلانی و خستگی چشمها ، مناسب دوران بارداری برای تقویت حس احترام به نفس و ارزش قائل شدن برای خویشتن به کار می رود. رنگ های نارنجی تیره این سنگ به خوبی بیانگرنیروی تقویت کننده رگه های صورتی رنگ موجوددر این سنگ،عشق و علاقه را در بین والدین و فرزند تقویت می کند . این سنگ همچنین برای بیماریهای پوستی از جمله آکنه بکار می رود.
برای این کار باید سنگ را در بالای پوست نگه داشته و برای مدت چند دقیقه بصورت
دایره وار حرکت دهید. درمان استرس ، اضطراب ، میگرن ، انواع سر درد و بیماری های عصبی سنگ عقیق جهت درمان بیماری های کمر درد ، پا درد ، استخوان درد و همچنین دردهای ماهیچه ای مناسب و مفید است . چرا که حرکت فوق العاده ی آن باعث گردیده است که مدارات و ذرات شفابخش را به سوی خویش جذب نموده و تشکیل یک انرژی شفابخش قوی دهد .شما می توانید با کمی تمرکز ، امواج ساطع شده از این سنگ را به رنگ سبز مشاهده کنید . این نرژی در عقیق قرمز همیشه به رنگ سبز است .
طریقه استفاده :یک قطعه سنگ عقیق قرمز را به مدت ده دقیقه داخل مقداری آب نمک قرار داده و پس از آنعقیق را خارج نموده و به مدت پنج دقیقه در آفتاب بگذارید. سپس آن را به مدت ده الیپانزده دقیقه بر روی محل درد قرار دهید .این عمل را روزی یک الی دو بار تکرار کنید. چنانچه سه بار محل درد داغ شد، نشانه ی بهبودی می باشد و دیگر نیاز به انجام اینروش نیست .بهتر است در این مدت استراحت نموده و محل درد تکان نخورد ؛ چرا که منجربه خارج شدن انرژی های درمانی می شود .( داغ شدن محل درد گویای انجام عمل شفا درمانی می باشد درمان استرس ، اضطراب ، میگرن ، انواع سر درد و بیماری های عصبی سنگ عقیق قرمز دارای انرژی مغناطیسی است. این انرژی چنانچه سنگ عقیق قرمز تراش خورده باشد ، ضعیف است و فقط در صورتی که سنگ تراش نخورده باشد ، جهت درمان استرس ، اضطراب ، میگرن ، انواع سر درد و بیماری های عصبی مفید است . در این روش وجود انرژی درمان و تلقینات مثبت نیز موثر است . این روش به علت طولانی بودن زمان درمان، بیان نمی شود.

روش شارژ : آب و خورشید

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:پشتیبان: اپن کارت فارسی
جواهرات آتلانتیس © 2020