شرایط و قوانین

شرایط و قوانین استفاده از فروشگاه
استفاده شما از وب سایت فروشگاه جواهرات آتلانتیس و سفارش کالا از سایت ما به معنی توافق کامل و رعایت شرایط و قوانین زیر میباشد:
1: خرید کالا از این فروشگاه اینترنتی بر مبنای قوانین و دستورالعمل های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت تمام قواین جمهوری اسلامی ایران و اصول و مبنای شرعی و دینی میباشد.
2: کاربران و خریداران متعهد هستند که در دسترسی به وب سایت جواهرات اتلانتیس مقاصدی خارج از حوزه خرید یا مطالعه اطلاعات کالا را دنبال نکنند.
3: کپی برداری از مطالب علمی سایت با ذکر منبع بلامانع است.
4: ارتباط با کاربران فقط از طریق اطلاعات ارائه شده توسط کاربر به سایت موقع خرید یا ثبت نام , انجام میشود.
5: هرگونه تماس از طریق جواهرات آتلانتیس فقط از طریق شماره تلفن ,موبایل و خطوط پیامکی  ارائه شده در تماس با ما صورت خواهد گرفت و تماس هایی که به نام جواهرات آتلانتیس با شماره های دیگر جز شماره های اعلام شده جرم محسوب میشود و پیگرد قانونی دارد.
6: لازم است خریدار تمام اطلاعات ارائه شده در صفحه محصول مورد نظر خود را به دقت مطالعه کرده(اطلاعاتی از قبیل وزن اندازه اصل یا مشابه یا حتی بدل بودن) سپس خرید کند. هر گونه شکایتی از کالای خریده شده اگر با اطلاعات ارائه شده مغایرت داشته باشد جواهرات آتلانتیس متعهد میشود کالا را پس گرفته همه هزینه ها را با خسارت محاسبه کرده به مشتری بازگرداند.
7: خریدار لازم است هنگام درج اطلاعات مثل ادرس و کدپستی و شماره تماس دقت لازم را مبذول کرده حتما قبل از ارسال ادرس دوباره کنترل نماید تا از تاخیر یا اشتباه در ارسال جلوگیری شود.
8: جواهرات آتلانتیس توصیه میکند حتما قسمت " حفظ حریم شخصی " را نیز مطالعه بفرمایدد.
با تشکر
مدیریت سایت جواهرات آتلانتیس
ناصر محمدی هریس

پشتیبان: اپن کارت فارسی
جواهرات آتلانتیس © 2019