حفظ حریم شخصی

بسم الله الرحمن الرحیم

جواهرات آتلانتیس ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های جواهرات آتلانتیس قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد همچنین آدرس  ایمیل  و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است  و تمام مکاتبات  و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و جواهرات آتلانتیس تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

همچنین جواهرات آتلانتیس ممکن است برای ارتباط با مشتریان و برای اطلاع رسانی رویدادها  و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه جواهرات آتلانتیس را در پروفایل خود لغو کنند.

توجه داشته باشید که شماره های :

09145858508  و  09035858508

و

30007546158158 و  30007006005500

تنها شماره هایی است که جواهرات آتلانتیس از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند و یا تماس میگیرد. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان جواهرات آتلانتیس، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام جواهرات آتلانتیس است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به   info@atlantisjewelry.ir  اطلاع دهید. همچنین این شماره‌، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه جواهرات آتلانتیس را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.

جواهرات آتلانتیس ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت  قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، جواهرات آتلانتیس می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

 

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. جواهرات آتلانتیس هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

جواهرات آتلانتیس همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی جواهرات آتلانتیس و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.

جواهرات آتلانتیس برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

در صورت وجود هرگونه سوال٬ لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.

 

تلفن تماس:

34343770 – 026  پاسخگویی از ساعت 9 صبح تا 12 شب

ایمیل :

Info@atlantisjewelry.ir

پشتیبان: اپن کارت فارسی
جواهرات آتلانتیس © 2019